Zapisy na Pełny Kubek Mamy – 13 kwietnia godz. 10:00 – lista rezerwowa

Czym jest “Pełny Kubek Mamy?”

Pełny Kubek Mamy to comiesięczne spotkania rozwojowe dla Mam. Celem nadrzędnym jest szerzenie ogólnej idei “dbania o siebie” przez Mamy. Nie tylko na poziomie ciała, ale i ducha. 

Podczas spotkań tworzymy przestrzeń, gdzie Mamy mogą się spotkać, podyskutować a także „pomyśleć”- o sobie, swoich marzeniach, potrzebach, o rodzinie, dzieciach, relacjach…

“Pełny Kubek” ma być czasem tylko dla Mamy. Każdemu spotkaniu towarzyszy temat teoretyczny, który skłania do dzielenia się osobistymi doświadczeniami, a ćwiczenie osobiste daje szansę przyjrzenia się sobie “w tym momencie”. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze przy kawie i ciastku. Spotkania mają charakter otwarty – nie trzeba deklarować uczestnictwa w całości cyklu.

Dlaczego dla Mam?

Żyjemy w czasach kiedy większość młodych ludzi mieszka daleko od swoich rodzin, co zwiększa potrzebę wsparcia społecznego, a jak wiadomo nikt tak dobrze nie zrozumie mamy jak tylko inna mama, szczególnie wtedy, gdy przygoda z macierzyństwem dopiero się rozkręca i nabiera tempa.

Kim jest prowadząca?

Ania Domaradzka – szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Zawodowo psycholog szkolny. Z zamiłowania – prowadząca spotkania dla Mam, a także stylistka i pasjonatka tematyki związanej z poszukiwaniem własnego stylu.

Opinie uczestniczek spotkań:

  • Te spotkania pomogły mi zatroszczyć się o moje potrzeby. Dzięki tym spotkaniom pamiętam, że jestem ważna jako osoba i muszę pamiętać o tym by siebie miłować.
  • Dzięki spotkaniom odkrywam, że obok mnie są inne kobiety, które tak jak ja przeżywają swoje trudności. Inspirują mnie ich sposoby radzenia sobie, a ich indywidualne historie dodają otuchy. Na spotkaniach rozmawiamy o rzeczach które długo we nie pracują. Słuchanie doświadczeń i przeżyć innych kobiet sprawia, że uczę się rozumienia i dostrzegania innych punktów widzenia.
  • Każde spotkanie jest dla mnie przede wszystkim bardzo miło spędzonym czasem, w ciekawym gronie. Daje mi możliwość zastanowienia się nad ważnymi tematami. To czas tylko dla mnie, którego bardzo brakuje na co dzień.

Aktualnie osiągnięto limit zapisów. Możesz wpisać się na listę rezerwową. Jeśli zwolni się miejsce, skontaktujemy się telefonicznie.

Zapisy na listę rezerwową poniżej: