Zapisy na Pełny Kubek Mamy – 13 kwietnia 2024, godz. 10:00

Czym jest “Pełny Kubek Mamy?”

Pełny Kubek Mamy to comiesięczne spotkania rozwojowe dla Mam. Celem nadrzędnym jest szerzenie ogólnej idei “dbania o siebie” przez Mamy. Nie tylko na poziomie ciała, ale i ducha. 

Podczas spotkań tworzymy przestrzeń, gdzie Mamy mogą się spotkać, podyskutować a także „pomyśleć”- o sobie, swoich marzeniach, potrzebach, o rodzinie, dzieciach, relacjach…

“Pełny Kubek” ma być czasem tylko dla Mamy. Każdemu spotkaniu towarzyszy temat teoretyczny, który skłania do dzielenia się osobistymi doświadczeniami, a ćwiczenie osobiste daje szansę przyjrzenia się sobie “w tym momencie”. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze przy kawie i ciastku. Spotkania mają charakter otwarty – nie trzeba deklarować uczestnictwa w całości cyklu.

Dlaczego dla Mam?

Żyjemy w czasach kiedy większość młodych ludzi mieszka daleko od swoich rodzin, co zwiększa potrzebę wsparcia społecznego, a jak wiadomo nikt tak dobrze nie zrozumie mamy jak tylko inna mama, szczególnie wtedy, gdy przygoda z macierzyństwem dopiero się rozkręca i nabiera tempa.

Kim jest prowadząca?

Ania Domaradzka – szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Zawodowo psycholog szkolny. Z zamiłowania – prowadząca spotkania dla Mam, a także stylistka i pasjonatka tematyki związanej z poszukiwaniem własnego stylu.

Opinie uczestniczek spotkań:

  • Te spotkania pomogły mi zatroszczyć się o moje potrzeby. Dzięki tym spotkaniom pamiętam, że jestem ważna jako osoba i muszę pamiętać o tym by siebie miłować.
  • Dzięki spotkaniom odkrywam, że obok mnie są inne kobiety, które tak jak ja przeżywają swoje trudności. Inspirują mnie ich sposoby radzenia sobie, a ich indywidualne historie dodają otuchy. Na spotkaniach rozmawiamy o rzeczach które długo we nie pracują. Słuchanie doświadczeń i przeżyć innych kobiet sprawia, że uczę się rozumienia i dostrzegania innych punktów widzenia.
  • Każde spotkanie jest dla mnie przede wszystkim bardzo miło spędzonym czasem, w ciekawym gronie. Daje mi możliwość zastanowienia się nad ważnymi tematami. To czas tylko dla mnie, którego bardzo brakuje na co dzień.

Zapisy na 13 kwietnia 2024: